توضیحی کوچک بر پست » کشته شدن محمود توفیقیان (بسیجی کرجی) دردناک بود، نه ؟ «

ژوئن 11, 2008 در 8:05 ب.ظ. | نوشته شده در اجتماع | 11 دیدگاه
برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

همانطور که در پست » کشته شدن محمود توفیقیان (بسیجی کرجی) دردناک بود، نه ؟ » توضیح دادم. کشته شدن هر انسانی و به هر سبب دردناک است. تصور اینکه او نیز چون دیگران دوستانی دارد و خانواده ایی که از کشته شدنش اندوهگین خواهند بود. روشن کننده سئوالیست که گویا در ذهن بسیاری از دوستان ایجاد شد، که چرا کشته شده ایشان را من دردناک توصیف کردم.

درست که رفتار او مورد قبول من نبوده و نیست. اما این مطلب هرگز چیزی از دردناک بودن این مرگ برای دوستان و خانوداه این فرد نمی کاهد.

و اما یکی از کسانیکه دوست این فرد از دست رفته می باشد با نام morteza کامنتی را در ذیل آن پست قرار داده که عینن آن را خواهم آورد و تجزیه و تحلیل خواهم کرد.

» بعدالتحریر: دشمنان اسلام به چه جلز و ولزی افتادن !

اولا اون آقا و اون خانم به طور زننده ای یعنی لخت مادر زاد در ماشین مشغول زنا بودند و این پنجمین دفعه ای بود که محمود آن ها را در این حوالی میدید و بار ۵ بود که بآ آنها صحبت میکرد اما اینبار جوانک احمق از ماشین پیاده شد پشت فرمان رفت و طوری محمود ما را زیر گرفت که چندصد متر کشیده شده بر زمین و بین در ماشین و دیوار جان مبارکش را در راه خدا و عرض امر به معروف تقدیم اسلام کرد.
بعدالتحریر۲: اولا جایی مثل شهرک سیمین دشت کرج نه خیابون داره نه اونقدر تو دید هست که بشه همهچیز رو مشاهد کرد دوما و اونجا چندتا خونه داره و دور تا دورش زمین های متروکه و ۲ خیابون متروکه که توش کارخونه های الکی افتاده محل کار این رفیق ما هم تو یه دونه از این کارخونه های الکی بوده به حساب انبار یونولیت : دوست ما این دوتا انگل رو توی اون خیابون محل کارش میبینه و بهشون تذکر میده همون خیابونی که هزار سال یبار توش آدم جمع میشه!!! چقدر شماها حرفهای احماقانه زدید من هم همرو تایید کرده الی فحشهای رکیک رو !حال بگید ببینم دموکراسی من شعور دارد یا دموکراسی شماها؟؟؟ «

1- نوشته اید که آنها در حال زنا بوده اند آن هم بصورت لخت مادر زاد :

اما اصل داستان و حواشی این ماجرا ادعای شما را رد می کند.

زیرا در رسیدگی به پرونده بیان شده است که راننده اتومبیل ابتدا ادعا کرده که خواهرم در ماشین بوده است و تقابل ایشان و شاهدان و خواهر نامبرده این ادعا را رد کرده است.

و اما سئوال من:

الف _ آیا کسی با خواهرش آن هم در ماشین و در روبروی منزل خودشان به معاشقه آن هم بصورت لخت مادر زاد مبادرت می کند. بر فرض این مطلب که ایشان طرفدار سکس خانوداگی باشند ؟

ب _ بر فرض اینکه ایشان با خواهرش در حال معاشقه بوده آن هم بصورت لخت مادر زاد و در جلوی منزل خودشان آیا از عقل دور نیست که بگوید او خواهرم بوده است ؟

ج _ آیا در این حالت بهتر نبود بگوید که او دوست دخترم و یا نامزدم بود و حالا ما داشتیم یه غلطی می کردیم و نگوید که من با خواهرم در ماشین و در حال معاشقه بوده ایم، آن هم بصورت لخت مادر زاد ؟

د – آیا او این مقدار نیز عقل نداشته است که فکر کند در صورت طی شدن روند پرونده ممکن است با توجه با شرایط وقوع حادثه از شر مکافات عظمی برهد، اما با فرض سکس با خواهر حتمن سزایش مرگ است و اگر با آن فرد در حال زنا و لخت بوده و با توجه به حضور شاهدان که دلالت کرده اند خواهرش نبوده است، پس چرا گفته او خواهرم بوده است، آیا مجنون است یا، سرش درد می کند برای مردن ؟

Advertisements

11 دیدگاه »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

 1. نکته جالبش این است که این دفعه پنجم شان بوده و مقتول بسیجی چهار بار قبل را در حالی که انها لخت مادرزاد در حال زنا بوده اند تنها به تذکر بسنده کرده است. فروید رحمت الله علیه چه خوب تشخیص داد درد این جماعت را! این مرتضی عزیز معلوم است قدرت تصور و همچنین قوه باه بالایی دارد. به والدینش توصیه می کنم زودتر برایش زن بگیرند وگرنه پسرک از چشم و کمر می افتد.

 2. همه زناکار و جاکش و کافرن به جز دار و دسته ی شیعه… به به از این همه عدالت!

 3. . age be farz hamchin kari mikardan ina khob 110 ke namorde bood . mage mamlekat ganoon nadare ?
  ajab soal ahmaganei porsidam . maloome ke ganoon nadare in mamlekat e bisijihast ,

 4. حالا مگه زنا چیه؟ بابا همون سکس خودمونه دیگه اینا گندش کردن هه هه هه هه بذارین جوونا حال کنن بی خیال

 5. از اظهارات متهم چنين بر مي‏آيد كه كس ديگري آنها را نديده بوده. چرا كه اگر كسي ديده بود، نمي‏توانسته صحنه سازي كند و بگويد دختره خواهرم بوده. از طرف ديگر اگر كس ديگري نبوده پس چطور فرار نكرده و دستگير شده است. دو چيز به نظر من مي‏رسد:
  ١) احتمالا همانطور كه morteza گفته طرف چند صد متر كشيده شده و محتمل است كه كسي كه دورتر بوده اين واقعه را ديده باشد. يا كسي اينقدر نزديك نبوده كه صورت دختره را ببيند ولي درگيري را ديده و خودش را رسانده.
  ٢) خود مقتول قاتله و متهم به غير از سوار كردن دختر نامحرم عمل خاصي انجام نداده اما بعد از اينكه مقتول مصدوم ميشه كسي آنها را مي‏بينه و دستگير مي‏شه.
  به هر حال ظاهرا كسي به غير از مقتول نمي‏توانسته اينقدر نزديك باشد كه صورت دختره را ببيند و متهم اين را مي‏دانسته است. بنابراين اگر داخل ماشين لخت هم بوده باشند كس ديگري به غير از مقتول آن را نديده! حالا مي‏شه توضيح بديد كه شما كه حرف morteza را در مورد لخت بودن دختره قبول داريد چرا بقيه قسمت ها را قبول نداريد؟!
  به نظر من morteza آدم مطلعتري از ماجراست ولي شما سعي كرده‏ايد به جاي گفتن آنكه نمي‏دانيد با سفسطه خودتان را توجيه كنيد!!!
  یوزپلنگ:
  فرض بر اینست که شاهدی بوده است وگرنه نمی شد که تشخیص داد حرف راننده در زمینه هویت فرد داخل ماشین را درست است یا خیر. پس شاهدی وجود دارد.
  1 ) دقت کنید شما بر چه پایه ایی چنین استدلال می کنید (احتمال)، فرمودید » احتمالن » در هنگام قضاوت بر پایه احتمال رای نمی دهند.
  2 ) شما چگونه مطمئنی شاهد پس از مصدومیت آنها را دیده است.
  شما فرموده اید: » به هر حال ظاهرا كسي به غير از مقتول نمي‏توانسته اينقدر نزديك باشد كه صورت دختره را ببيند و متهم اين را مي‏دانسته است » در اینصورت چگونه شهادت داده که خواهر ایشان فرد داخل ماشین نبوده است. اگر دوباره مطلب را بخوانید می بینید که از کامنت خود مرتضی استفاده کرده ام و استدلال کرده ام، ماجرای شرح داده شده در این کامنت درست نیست، لخت بودن راننده و آن خانم را بر پایه نوشته مرتضی و چگونگی اثبات هویت خانم داخل ماشین نقض می شود( زیرا راننده ابتدا گفته است آن خانم خواهرم بوده است و با فرض وجود شاهد و اثبات این نادرستی این ادعا، فرض لخت بودن ایشان و آن خانم اشتباه است. چون در آن صورت ایشان مهدور الدم می شوند، اگر لخت بودند هرگز نمی گفت خواهرم بوده است.)
  شما خودتان گفتید شاهد احتمالی هم احتمالن چیزی به وضوح نمی دیده مرتضی از کجا می داند ؟

 6. در ضمن بگم که اصلا هم دردناک نبود ……، من که تا دو سه روز بعد کلی کیفور شدم از …..، امیدوارم بقیه ی بسیجی ها هم مثل این یکی ….
  یوزپلنگ:
  رفیق بر عکس شما من خوشحال نشدم
  نمی شود کشته شدن این بسیجی را دید و حال اکنون آن راننده را در نظر نگرفت

 7. آقا شرمنده فراموش کردیم عرض ادبی بکنیم.
  درود بر یوزپلنگ عزیز
  یوزپلنگ:
  سلام رفیق 🙂
  مخلصم 😉

 8. دوستانی که این مطالب رو نوشتید که کمی هم ضو و نقیض هستش لازم به ذکر است بدونبد که

  اصلا برای ما (دوستان محمود) مهم نسیت که شما بخواین اون کارش رو درست بدونید یا نه چون در حدی نیستید که بخواهید اظهار نظر کنید و این سایت هم منبع معتبری نیست و این مهمه که منابعی مهمی از جمله روزنامه جام جم و شبکه پنج در استان این کار رو تایید و پخش کردند.

  جوابتون در یک کلام که شما معنی اون رو نمی فهمید

  جواب عشق رو با منطق نمیشه داد

 9. بابا عاشق، بابا معشوق… عشقت منو كشته عشقي، بسيجي !!!!!!

 10. كانگارو اگه سانسور ميكني درست سانسور كن، اون بسيجي آخرش رو هم بردار D:

 11. وقتی سربازان حضرت آقا امام زمان با زن و بچه مردم در خیابان و یا بازداشتگاهها کاملا اسلامی و وحشیانه رفتار می کنند همین رفتار را نیز با خودشان داشت. اگر در هزار و چهار صد سال پیش با اسلام کاملا اسلامی رفتار می شد الآن مردم آسوده تر بودند.


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

وب‌نوشت روی وردپرس.کام.
Entries و دیدگاه‌ها feeds.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: